Ersancak Leblebi & Kuruyemiş, 1997 yılında Denizli’nin Serinhisar ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren kuruyemiş alanında kendisini geliştiren ve geliştirmeye devam eden işletmemiz, Serinhisar ilçesi, Antalya yolu üzerinde bulunan mağazasında müşterileri ile buluşmaktadır.

Ersancak Leblebi & Kuruyemiş, imalatını bizzat kendimiz gerçekleştirmiş olduğumuz Sarı Leblebi başta olmak üzere, yılların verdiği tecrübe ile ürünlerine ürün katmaya ve birbirinden lezzetli kuruyemişleri siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne gelişmeye devam eden Ersancak Leblebi & Kuruyemiş, 1560mt2 imalathane alanı ve 300m2 perakende satış mağazası ile faaliyetlerini sürdürmeye ve alanında uzman personel kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ersancak Kuruyemiş & Leblebi olarak firmanın kuruluşundan bugüne önem verdiğimiz değerlerin başında; kaliteden ödün vermemek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, hijyenik ve güncel teknolojiyi kullanarak hizmet sunmak gelmektedir.

Taze ve kaliteli ürünleri ile müşterilerinin değişmez lezzet noktası haline gelen Ersancak Leblebi & Kuruyemiş, geniş ürün yelpazesi ile damaklarda farklı lezzetler bırakmaya ve sıradan hale gelmiş kuruyemiş sektöründe farklı tatlar sunarak müşterilerinin tüm kuruyemiş ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. Bu amaçla üretmiş olduğumuz birbirinden farklı kuruyemiş çeşitlerimizi, fiziki mağazamızın yanında tüm Türkiye’ye hizmet veren ersancakkuruyemis.com online web sitemiz ile de siz müşterilerimize ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kuruyemiş sektöründe “Kalite” denildiğinde akıllara gelen ilk firma ve marka olmak gayesiyle yoluna emin adımlarla devam eden Ersancak Leblebi & Kuruyemiş, siz değerli müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için bütün gücüyle çalışmaya devam etmektedir.